Терамін
Безпечна альтернатива знеболюючим засобам
Якщо більше трьох тижнів Вас турбує
Біль у спині, шиї, попереку
Детальніше
Біль у спині, шиї, попереку
Біль у суглобах
Детальніше
Біль у суглобах
Корінцевий біль, що віддає в кінцівки, лопаткову чи тазову зони
Детальніше
Корінцевий біль, що віддає в кінцівки, лопаткову чи тазову зони
Вам необхідно знати:
Приймаєте знеболювальні, проте не відчуваєте потрібного ефекту?
Приймаєте знеболювальні, проте не відчуваєте потрібного ефекту?

Звичні знеболюючі засоби, що Ви купуєте в аптеці чи отримуєте за призначенням лікаря належать до групи неспецифічних протизапальних засобів (НПЗЗ). Їх механізм дії полягає у блокуванні чутливості рецепторів болю. У випадках гострого болю це може бути доцільним. Проте, сучасна медична наука наполягає, що причина хронічного болю знаходиться в центральній нервовій системі. Саме тому НПЗЗ не можуть Вам допомогти.

Біль постійно повертається?
Біль постійно повертається?

Знеболюючі засоби з групи неспецифічних протизапальних засобів (НПЗЗ) тільки маскують біль від його рецепторів. Але у випадку хронічного болю це лише симптоматичний засіб, оскільки причиною є порушення протибольової відповіді з боку центральної нервової системи. Крім того, з плином часу організм звикає до дії НПЗЗ і вони втрачають свою ефективність. Саме тому біль повертається кожного разу.

Від застосування знеболюючих виникають побічні ефекти?

Звичайні знеболюючі засоби дуже агресивні до людського організму та мають багато небажаних ефектів. Вони можуть викликати біль у животі, відчуття нудоти, виразку шлунку і навіть шлунково-кишкові кровотечі. Крім цього, вони відчутно впливають на в’язкість крові та можуть провокувати судинні захворювання. Через великий ризик побічних ефектів, ці засоби не підходять для тривалого використання при хронічному болю.

Маєте протипоказання до прийому знеболюючих засобів?

Вам слід бути обережним із знеболюючими засобами, особливо при тривалому використанні, якщо:

 • Ваш вік більше ніж 65 років
 • Ви приймаєте аспірин за призначенням кардіолога
 • Ви маєте гіпертонію
 • Ви мали виразку шлунку або Вас турбують загострення гастриту.

В такому разі ризики від застосування знеболюючих засобів значно перевищують користь.

Про Терамін
Хронічний біль (більше 3 тижнів)
- захворювання нервової системи, а не тіла.

Виявляється, що під постійною дією больових імпульсів, що надходять до центру болю центральної нервової системи, формується ряд патологічних процесів:

 • Знижується активність системи, що має гальмувати надходження больових імпульсів.
 • За 21 день формується умовний больовий рефлекс, або по-іншому, «звичка відчувати біль».
 • Центр болю стає більш збудливим. Щонайменший стимул має здатність викликати больові відчуття. Від болю, що трохи поколює, до дуже сильного пекучого.
 • З часом біль починає виникати навіть без подразнення.

Характерною рисою є те, що для розвитку больового синдрому майже неважливо, де знаходиться первинний осередок болю: спина, шия, поперек, кінцівки чи суглоби. Наш мозок вводить нас в оману: коли здається що болить спина, насправді причину треба шукати в іншому місці. У голові. Саме тому часті супутники хронічного болю це безсоння, дратівливість, депресія. 

Але чому так трапляється?

Дослідження знайшли причину. Вони довели, що під впливом больових імпульсів змінюється хімічний склад клітин, що приймають участь у формуванні відчуття болю. В середньому за 21 день знижується кількість речовин-нейромедіаторів, що відповідають за гасіння сигналів болю. А також виснажуються запаси речовин, з яких вони синтезуються. Таким чином у нервовій системі виникає недостатність специфічних амінокислот: ГАМКу, триптофану, серину, холіну, аргініну, гістидину та інших.  

Терамін – спеціалізований комплекс натуральних амінокислот, що необхідні для відновлення здорового функціонування нервової системи. За допомогою технології Targeted Cell Technology, Терамін доставляє потрібну кількість амінокислот до тих клітин, що потребують цього більш за все.

Застосовуючи по 2 капсули Тераміну 2 рази на день за півгодини до їжі, Ви відновите здорову протибольову відповідь нервової системи. Вже через 14 днів застосування Тераміну Ви відчуєте виражений ефект, а максимальний настане через 4 тижні регулярного прийому.

Ефективність та безпека Тераміну підтверджені американськими клінічними дослідженнями. Терамін виготовляється в США, штаті Юта. А його застосування схвалено патентом FDA, американською комісією з питань продуктів харчування та лікарських засобів. До речі, FDA – один із найбільш прискіпливих органів перевірки у світі.

Склад та механізм дії інгредієнтів Тераміну
ГАМК (200 мг)
ГАМК
Пригнічує активність NMDA рецепторів
Гасить больові сигнали
Холін (125 мг)
Ацетилхолін
Потенціює NO та Серотонін
Пригнічує активність NMDA рецепторів
Триптофан (32 мг)
Серотонін
Пригнічує Субстанцію Р та активність NMDA рецепторів
Знижує больові сигнали в ЦНС
Серин (25 мг)
d-Серин
Регулює активність NMDA рецепторів
Сенсибілізує опіоїдні рецептори
Аргінін (75 мг)
Оксид азоту (NO)
Пригнічує аферентні больові сигнали в ЦНС
Вазодилататор та опіоїд-активатор
Гістидин (50 мг)
Гістамін
Стимулює виробництво глюкокортикоїдів
Модулює запалення
Зменшення відчуття болю
Переваги
 • Ефективність
  Терамін не маскує біль від рецепторів, а діє на патологічні механізми хронічнДетальніше...
  Ефективність

  Терамін не маскує біль від рецепторів, а діє на патологічні механізми хронічного болю в центральній нервовій системі. Ефективність Тераміну при хронічному болю підтверджена дослідженнями високої достовірності у клініці «Седарс Сінай», що у Каліфорнії, США. Їх результати стверджують, що при застосуванні лише Тераміну по 2 капсули 2 рази на день за півгодини до їжі зменшують прояви хронічного болю на 44%. В комбінації Тераміну з іншими знеболюючими засобами цей показник сягає 65%. Таким чином, Терамін може бути дієвою заміною неефективного лікування чи значним підсиленням для стандартної терапії. Терамін відновлює здорове функціонування нервової системи, покращує протибольову відповідь, зменшує активність центру болю, дозволяє позбавитися від патологічної подразливості та постійних рецидивів. А міцний здоровий сон та бадьорий настрій стануть для Вас приємним доповненням.

 • Переносимість
  Практичний досвід застосування Тераміну оцінюється в 104 мільйони капсул без Детальніше...
  Переносимість

  Практичний досвід застосування Тераміну оцінюється в 104 мільйони капсул без жодного описаного випадку побічних ефектів зі сторони шлунково-кишкового тракту чи серцево-судинної системи. Всі складники Тераміну визнані безпечними американською комісією з управління продовольчими товарами та медичними засобами FDA. Таким чином, Терамін можна вважати безпечною альтернативою небезпечним засобам. Якщо Ви не впевнені, що зможете повністю відмовитись від знеболюючих засобів, Терамін може посилити їх дію. Це створює можливість знизити їх дозу та мінімізувати небажані наслідки.

 • Безпечність
  Всі активні та допоміжні компоненти Тераміну являються натуральними речовинамДетальніше...
  Безпечність

  Всі активні та допоміжні компоненти Тераміну являються натуральними речовинами. Терамін схвалений американським управлінням з продовольчих товарів та лікарських засобів FDA. Це робить застосування Тераміну безпечним для людей віком старше 65 років, тих у кого є гіпертонія чи серцево-судинні захворювання чи проблеми із шлунково-кишковим трактом.