Договор публічної оферти

I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

I.1. Ця оферта є публічною пропозицією Товариства з обмеженою відповідальністю «Здраво», ідентифікаційний код 34603398, місцезнаходження: Україна, 04114, місто Київ, вулиця Автозаводська, будинок 54/19-А («Продавець»), укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом («Договір») через веб-сайт Продавця, на якому розміщено цю оферту («Веб-сайт»). Особа, яка прийняла оферту та набуває прав іншої сторони Договору, іменується «Покупець». «Товар» - дієтичні добавки, медичні вироби, які пропонуються до продажу на Веб-сайті.

I.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця укласти Договір (акцептом) вважається факт надання Покупцем замовлення на придбання Товару на умовах Договору, у строки та за цінами, вказаними на Веб-сайті (вибір окремих позицій з переліку Товарів, які Покупець бажає придбати, та підтвердження вибору шляхом вчинення передбачених на Веб-сайті дій). Сукупність Товарів, щодо яких вчинені такі дії Покупцем, є «Замовленням».

I.3. Перед прийняттям пропозиції Продавця Покупець зобов’язаний повністю ознайомитися з умовами цього Договору, а також положеннями статей 641, 642, 699 Цивільного кодексу України.

I.4. Інформація, що відображається на Веб-сайті, є динамічною та може бути оновлена, змінена і доповнена в будь-який момент без попереднього повідомлення Покупця. Продавець має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цього Договору та іншу інформацію на Веб-сайті, в тому числі асортимент, ціни та іншу інформацію про товари. Зміни набирають чинності з моменту розміщення нової версії Договору та іншої оновленої інформації на Веб-сайті.

II. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

II.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах цього Договору.

II.2. Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів на Веб-сайті, в тому числі:

 • добровільний вибір Покупцем Товарів на Веб-сайті;
 • самостійне оформлення Покупцем Замовлення на придбання Товарів на Веб-сайті;
 • вчинення дій, що необхідні для виконання Договору, зокрема оплата Покупцем Товару;
 • доставка Товару Покупцеві на умовах цього Договору;
 • повернення (обмін) Товару.

III. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

III.1. Покупець має право оформити Замовлення на будь-який Товар, представлений на Веб-сайті, який є в наявності. Оформленням Замовлення є виконання необхідних дій на всіх етапах, про які вказано на Веб-сайті.

III.2. Кожна позиція може бути представлена в Замовленні в будь-якій кількості.

III.3. У разі відсутності необхідної кількості Товару у Продавця, представник Продавця зобов’язаний повідомити Покупця (по телефону або через електронну пошту) про вказаний факт.

III.4. У разі відсутності Товару Покупець має право замінити його аналогічним Товаром на власний вибір, відмовитися від придбання Товарів повністю (анулювати Замовлення) або частково (змінити Замовлення).

III.5. Якщо Замовлення, від якого Покупець відмовився повністю або частково, було передоплачене, Продавець зобов’язаний повернути Покупцю суму такої передоплати (повністю або у розмірі вартості відсутнього Товару) у найкоротший можливий строк.

III.6. Під час оформлення Замовлення Покупець вказує:

 • прізвище, ім’я, по батькові Покупця;
 • контактний номер мобільного телефону;
 • адресу електронної пошти;
 • інформацію про відділення сервісу кур’єрської доставки «Нова пошта», до якого Продавець здійснить доставку Товару;

III.7. Якщо для оформлення Замовлення Покупець бажає отримати додаткову інформацію про Товар, він має право надати відповідний запит Продавцю шляхом:

 • звернення за телефоном, вказаним на Веб-сайті;
 • направлення листа на адресу електронної пошти, вказану на Веб-сайті;
 • заповнення форми зворотнього зв’язку, наявної на Веб-сайті.

IV. ПОРЯДОК ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ

IV.1. Ціни Товарів встановлені у гривні. Податки включено до вартості Товарів, відображеної на Веб-сайті.

IV.2. Замовлення може бути оплачене післяплатою або передоплатою.

IV.3. У випадку передплати оплата Товару здійснюється у безготівковій формі на Веб-сайті картою VISA або Mastercard за допомогою платіжного сервісу «Система LiqPay».

IV.4. У випадку післяплати оплата Товару здійснюється після отримання Товару у відділенні сервісу перевізника (кур’єрської доставки «Нова пошта» тощо) способами, які пропонує цей перевізник.

IV.5. Уразі здійснення передплати, але фактичного неотримання Продавцем коштів у розмірі вартості Товарів, Продавець залишає за собою право анулювати Замовлення. Продавець вживає всіх розумних заходів для того, щоб зв’язатися з Покупцем і зрозуміти причину відсутності коштів на рахунку Продавця.

IV.6. Вартість доставки відображається на Веб-сайті в момент оформлення Замовлення або може вказуватися шляхом посилання на тарифи перевізника. За загальним правилом ціна Товару не включає вартість його доставки Покупцю. За певних умов, вказаних у момент оформлення Замовлення, доставка може відбуватися за рахунок Продавця.

IV.7. Після підтвердження Замовлення ціна Товарів не підлягає коригуванню.

IV.8. Умови акцій, знижок, розіграшів зазначаються на Веб-сайті окремо протягом строку чинності відповідних пропозицій.

IV.9. Продавець і Покупець самостійно сплачують комісії свого банку.

V. УМОВИ ДОСТАВКИ ТОВАРУ

V.1. Доставка Товару здійснюється перевізником: ТОВ «Нова Пошта» шляхом адресної доставки Покупцеві або доставки до відділення «Нова Пошта» (та/або АТ «Укрпошта», якщо це передбачено відповідним опціями Веб-сайту) з подальшим самостійним отриманням Товару Покупцем. Продавець не несе відповідальність за дії компанії-перевізника після передачі їй Товару для відправки Покупцю.

V.2. Разом із Товаром Покупцеві надаються документи, передбачені чинним законодавством України.

V.3. Моментом отримання Товару Покупцем є момент підписання Покупцем документа, що підтверджує факт прийняття Товару (товарно-транспортна накладна, акт прийому-передачі, декларація на пересилку тощо) та/або момент фактичного отримання Покупцем Товару і вчинення ним дій, що свідчать про прийняття Товару.

V.4. Після отримання Товару Покупцем до нього переходять всі ризики втрати та пошкодження Товару. Покупець повинен оглянути отриманий Товар та перевірити його кількість та відсутність видимих пошкоджень або інших недоліків.

V.5. Право власності на Товар переходить до Покупця після отримання та оплати Товару.

V.6. Якщо Покупець не заявив про недоліки Товару під час або відразу після його отримання (у відділенні перевізника або у присутності представника перевізника), Товар вважається таким, що доставлений Покупцю вчасно, у замовленій кількості та належної якості. Якщо Покупець самостійно зіпсував Товар під час отримання (що підтверджується, зокрема відеозаписом) – претензії щодо якості Товару не приймаються. Подальші претензії щодо якості Товару можуть прийматися Подавцем лише у разі наявності у Товару прихованих недоліків, які не могли бути виявлені при обачному огляді Товару у момент отримання. Подальші претензії щодо кількості Товару не приймаються.

VI. УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ (ОБМІНУ) ТОВАРІВ

VI.1. Якщо Товар, який придбав Покупець, є медичним виробом належної якості (крім Товару в аерозольній упаковці), такий Товар підлягає обміну чи поверненню за ініціативою Покупця. Для цього Товар має бути надісланий на адресу Продавця із попереднім погодженням з представником Продавця за контактним телефоном, вказаним на Веб-сайті. Повернення Товару належної якості повинно бути здійснене протягом 14 календарних днів з дня його отримання. Повернення Товару належної якості провадиться лише якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий Покупцю разом з проданим Товаром. Після отримання повернутого Товару, за умови виконання умов, викладених у цьому пункті, Продавець зобов’язаний повернути Покупцю гроші у розмірі вартості повернутого Товару. Повернення грошей здійснюється на той самий банківський рахунок, з якого відбулася оплата Товару. Якщо оплата здійснювалася готівкою, Покупець узгоджує з Продавцем прийнятний спосіб одержання коштів.

VI.2. Покупець має право обміняти Товар на аналогічний на умовах, визначених у попередньому пункті, але якщо на момент обміну аналогічного Товару немає у продажу, Покупець має право одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого Товару.

VI.3. Якщо Товар, який придбав Покупець є дієтичною добавкою (БАД) належної якості, такий Товар не підлягає обміну чи поверненню, оскільки дієтична добавка – це харчовий продукт (продовольчий товар). Детальніше тут

VI.4. Неналежна якість Товару (наявність прихованих недоліків) для цілей повернення (обміну) Товарів повинна бути підтверджена установою, що уповноважена здійснювати відповідні дослідження.

VII. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

VII.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов Договору в порядку, передбаченому Договором та чинним законодавством України.

VII.2. Продавець не несе відповідальності за:

 • змінений виробником зовнішній вигляд Товару за умови збереження його споживчих властивостей, вказаних на Веб-сайті під час придбання Товару;
 • за незначну невідповідність колірної гами Товару, що може відрізнятися від оригіналу Товару, інших таких самих Товарів виключно через різну колірну передачу моніторів персональних комп’ютерів, смартфонів окремих моделей;
 • за зміст і достовірність інформації, наданої Покупцем при оформленні Замовлення;
 • за затримку і перебої в обробці Замовлення та доставці Товару, які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю.

VII.3. Інформація на Веб-сайті надається «як є» без жодних гарантій. Продавець за жодних обставин (крім випадків, прямо передбачених чинним законодавством України) не несе відповідальності за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності, моральною шкодою), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Веб-сайту та Товарів.

VIII. ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

VIII.1. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні Замовлення. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні Замовлення) Покупець надає Продавцю свою беззаперечну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні Закону України «Про захист персональних даних», для виконання Договору.

VIII.2. Володільцем і розпорядником персональних даних, що надаються Покупцем під час створення Замовлення, є Продавець.

VIII.3. До персональний даних, що обробляються, включаються: прізвище, ім’я, по батькові Покупця, його номер телефону, адреса електронної пошти.

VIII.4. Персональні дані обробляються з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин – виконання Договору, в тому числі здійснення розрахунків за придбані Товари.

VIII.5. Персональні дані обробляються у формі, що допускає ідентифікацію Покупця, не довше, ніж це необхідно для законних цілей, у яких вони збиралися або надалі оброблялися.

IX. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ

IX.1. Договір вважається укладеним з моменту одержання Продавцем інформації про Замовлення, створене Покупцем відповідно до цього Договору.

IX.2. Договір укладений на строк до моменту отримання Покупцем Товару та його оплати.

IX.3. До закінчення строку дії Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту отримання Покупцем Товару або його оплати.

IX.4. Сторони мають право розірвати Договір в односторонньому порядку у випадках передбачених чинним законодавством України.

X. ІНШІ УМОВИ

X.1. Договір складено та має тлумачитися відповідно до чинного законодавства України.

X.2. У випадках, не врегульованих Договором, відносини Продавця і Покупця регулюються чинним законодавством України.

X.3. У разі неможливості дійти згоди щодо спірних питань шляхом переговорів всі спори підлягають вирішенню в судах України.